MEETING ROOM პაშა ბანკის მიერ ინიცირებული პროექტია. ეს არის სხვადასხვა ინდუსტრიაზე ფოკუსირებული ბიზნეს კონფერენციების სერია, რომელიც ქმნის ახალ პლატფორმას აღნიშნული სფეროების წარმომადგენლებისთვის, სადაც ისინი შეძლებენ იდეების და სასარგებლო გამოცდილების ურთიერთ გაზიარებას.
MEETING ROOM - ის ფარგლებში პირველი კონფერენცია 2016 წლის 25 მაისს ჩატარდა და შეხვედრის თემა „სასტუმროების დეველოპმენტი საქართველოში“ იყო. აღნიშნული შეხვედრის მხარდამჭერები იყვნენ საქართველოს ტურიზმის ადმინისტრაცია და Colliers International.
2016 წლის 6 დეკემბერს სასტუმრო რედისონში პაშა ბანკი პროექტის MEETING ROOM-ის ფარგლებში გაიმართა რიგით მეორე ბიზნეს-კონფერენცია, რომელიც ამჯერად დაეთმო საქართველოში განახლებადი ენერგიის განვითარებას ჰიდროელექტროსადგრურების მაგალითზე.
კონფერენცია ჩატარდა საქართველოს ენერგეტიკის სამინისტროს, ელექტროენერგეტიკული სისტემის კომერციული ოპერატორის (ESCO) და საქართველოს ენერგეტიკის და წყალმომარაგების მარეგულირებელი ეროვნული კომისიის მხარდაჭერით.
2017 წლის 9 ივნისს სასტუმრო რედისონში პაშა ბანკმა პროექტის MEETING ROOM-ის ფარგლებში რიგით მესამე ბიზნეს-კონფერენცია გამართა თემით „ჯანდაცვის სექტორის განვითარება საქართველოში“.
2017 წლის 6 დეკემბერს პაშა ბანკმა პროექტის MEETING ROOM-ის ფარგლებში, სასტუმრო რედისონში რიგით მეოთხე ბიზნეს-კონფერენცია გამართა, რომელიც საქართველოში სოფლის მეურნეობის პროექტების დაგეგმვა-განხორციელების პროცესებს დაეთმო. MEETING ROOM-ის შეხვედრამ ენერგეტიკის სექტორში დასაქმებულ და ასევე ამ სფეროთი დაინტერესებულ მხარეებს უმასპინძლა.

MEETING ROOM is a project initiated by PASHA Bank - a cycle of business conferences that aims to bring together participants from various industries providing a platform for sharing ideas and best practices as it relates to raising the capital for a wide range of industries.
The first business conference of MEETING ROOM was dedicated to the Hotel Development and took place in May 2016. The supporters of the conference were Georgian Tourism Administration and Colliers International.
On December 6th, 2016 in Radisson Hotel PASHA Bank hosted its second business conference under the auspices of MEETING ROOM with the topic being “Sustainable Energy Development in Georgia-Case for Hydro Power Plants.”
The conference was supported by the Ministry of Energy of Georgia, Electricity System Commercial Operator and Georgian National Energy and Water Regulatory Commission.
On June 9th, 2017 in Radisson Blu Iveria Hotel PASHA Bank hosted its third business conference under the auspices of MEETING ROOM with the topic being “Healthcare Sector Development in Georgia.”
In the scope of MEETING ROOM, PASHA Bank hosted its fourth business conference at the Radisson Blu Iveria Hotel, on December 6th, 2017, with the topic being “Capital Raising Alternatives for Agricultural Projects”. MEETING ROOM brought together interested parties from public and private sectors to discuss major issues concerning the agricultural project management in Georgia.