2017 წლის 31 მაისს გაიმართა ბიზნეს კაფეს მორიგი, მეათე შეხვედრა. ამჯერად მოწვეული სპიკერი იყო ანტერპრენიორი გიორგი ქანანაშვილი, რომელმაც ისაუბრა „ფინანსურ ტექნოლოგიებსა და გამოწვევებზე“.
„ბიზნეს კაფეს დღევანდელი შეხვედრა, განსაკუთრებით საინტერესო აღმოჩნდა. ვფიქრობ, რომ ეს განპირობებული იყო სპიკერის მრავალმხრივი გამოცდილებით როგორც უძრავი ქონების და ფინანსური მომსახურებების სექტორში, ასევე გადმოცემის გამორჩეული უნარით. მინდა, გამოვიყენო საშუალება და კიდევ ერთხელ მადლობა გადავუხადო კოპმანია „ინსორსს“ მოწვეული სტუმრების შერჩევაში გამოჩენილი პროფესიონალიზმისათვის. ყოველი შეხვედრა თავისებურად გამორჩეუული და საინტერესოა.“ - აღნიშნა ანანო ქორქიამ, პაშა ბანკის საზოგადოებასთან ურთიერთობის და მარკეტინგის დეპარტამენტის უფროსმა.
- საშა ტერნესი, კომპანია TERNES Real Estate Fund-ის დამფუძნებელი და პროკრედიტ ბანკის ყოფილი გენერალური დირექტორი - „ორგანიზაციული კულტურა, ბიზნეს ეთიკა და კორპორატიული მართვა“.

Business Café meets up for the 10th time
On May 31st, 2017 the 10th meeting of Business Café was held at Tbilisi Marriott Hotel. Entrepreneur, Mr. George Kananashvili spoke about Financial Technologies and Challenges.
„Today’s meeting of Business Café was especially interesting considering that the speaker had diverse experience in real estate as well as financial services. His public speaking skills definitely deserve a special mention. I would like to use this opportunity and thank Insource for their responsible and professional attitude towards selecting the moderators. Each meeting has its unique features and subjects for discussion.” -  said Anano Korkia, Head of PR and Marketing Department of PASHA Bank.
-    Guga Tsanava, the businessman and entrepreneur - “Stanford Model of Management”
-    Sascha Ternes, Managing Partner at TERNES Real Estate Fund LLC and former CEO of ProCredit Bank - “Organizational culture, business ethics and corporate management”.