ბიზნეს კაფეს მეთერთმეტე შეხვედრა
2017 წლის 20 ივნისს ბიზნეს კაფეს რიგით მეთერთმეტე შეხვედრა გაიმართა, რომლის სპიკერი ამჯერად იყო კომპანია „სარკე სტუდიოს“ დამფუძნებელი ლევან ბახია თემით „სარკეში“ არეკლილი რეალობა - მარკეტინგული, მენეჯერული და ფილოსოფიური გამოღვიძება“.
„ბიზნეს კაფეს დღევანდელი შეხვედრა, უნდა აღინიშნოს, რომ თემატურად გამორჩეული იყო. ამჯერადაც სტუმრები ძალიან აქტიურად ჩაერთნენ.  განსაკუთრებით ინტერაქტიული აღმოჩნდა შეხვედრის მეორე ნაწილი და შედეგად ჯამში დაახლოებით 4 საათის განმავლობაში მიმდინარეობდა აქტიური დისკუსია. მოხარული ვართ, რომ პროექტი  ასეთი წარმატებით მიმდინარეობს და იმედი გვაქვს, რომ მომავალშიც ასე გაგრძელდება“ - აღნიშნა ანანო ქორქიამ, პაშა ბანკის საზოგადოებასთან ურთიერთობის და მარკეტინგის დეპარტამენტის უფროსმა.
-პაპუნა ტოლიაშვილი, სინერჯი ჯგუფის ხელმძღვანელი და ერთ-ერთი დამფუძნებელი - „წრიული ორგანიზაციული სტრუქტურები“

Business Café meets up for the 11th time
On June 20th, 2017 Business Café met up for the eleventh time. The meeting was hosted by Mr. Levan Bakhia – the founder of “Sarke Studio” with the topic “Reality reflected by „SARKE“ - marketing, managerial and philosophical awakening”.
“It needs to be noted that today’s meeting of Business Café was thematically different from the previous ones. Traditionally, the guests got actively involved in the talk. The second part of the meeting was very interactive and as a result we spent about four hours discussing the topic. We are glad that the project remains to be so interesting and successful,” - said Anano Korkia, Head of PR and Marketing Department of PASHA Bank.