ბიზნეს კაფეს მეთორმეტე შეხვედრა
2017 წლის 24 ოქტომბერს სასტუმრო „ჰოლიდეი ინში“ ბიზნეს კაფეს რიგით მეთორმეტე შეხვედრა გაიმართა. მოწვეულ სტუმრებს სააგენტო „LIVE“-ის დამფუძნებელი ალექს ჩიქოვანი ესაუბრა თემაზე “პირველიდან დღემდე - ქართული ღვინის კომერციული ისტორია.“
“ბიზნეს კაფე არის ადგილი, სადაც გამოცდილ ადამიანებს შეიძლება გაუზიარო შენი გამოცდილება, ცოდნა და გაიგო მათი აზრი კონკრეტული საკითხისადმი. ეს არის საქმიანი და საქმეზე საუბრის ინტერაქტიული ფორმატი, სადაც ხდება აზრთა გაცვლა-გამოცვლა და სხვადასხვა შეხედულების გაზიარება. 21-ე საუკუნეში ბიზნესი დგას ბრენდზე, ბრენდის შენება და მართვა საქმის წარმოების კულტურაა და ამის გარეშე შეუძლებელია მდგრადი ბიზნესის შექმნა. ბრენდინგი სტრატეგიაა, სტრატეგია ბრენდინგია, რაც გულისხმობს საღ აზრზე დაფუძნებულ ბიზნესის მართვის ხელოვნებას.“ თქვა ალექს ჩიქოვანმა.
-   გიორგი ქანანაშვილი, ანტერპრენიორი  - „ფინანსურ ტექნოლოგიებსა და გამოწვევებზე“
-   ლევან ბახია, „სარკე სტუდიოს“ დამფუძნებელი - „სარკეში“ არეკლილი რეალობა - მარკეტინგული, მენეჯერული და ფილოსოფიური გამოღვიძება“.

Business Café meets up for the 12th time
On October 24th, 2017 the 12th meeting of Business Café took place in Holiday Inn hotel. The meeting was hosted by Mr. Alex Chikovani – the founder of agency “LIVE” with the topic “Commercial history of Georgian wine – from its inception up today.”
Business Café is a place where you can share your knowledge with experienced people and hear their opinion about specific subjects. Business Café provides an interactive format of conversations about business where we exchange our views. In 21st century business is based on a brand. Building and managing a brand is a culture of conducting business. It is impossible to have a sustainable business without this. Branding is a strategy and strategy is branding, the art of managing your business with a right mindset,” commented Alex Chikovani.
-    George Kananashvili, entrepreneur - “Financial technologies and challenges”
-    Levan Bakhia, the founder of “Sarke Studio” - “Reality reflected by „SARKE“ - marketing, managerial and philosophical awakening”.