პაშა ბანკი - ICC საბანკო კომიტეტის ტექნიკური შეხვედრის პლატინის სპონსორი
15-17 ოქტომბერს სასტუმრო რედისონ ბლუ ივერიაში საერთაშორისო სავაჭრო პალატის ორგანიზებით გაიმართება საბანკო კომიტეტის ტექნიკური შეხვედრა.  აღნიშნულ შეხვედრას არაერთი სპონსორი და მხარდამჭერი ყავს, პაშა ბანკი კი მსი პლატინის სპონსორია.
შეხვედრის ფარგლებში საერთაშორისო ექსპერტები და მოწვეული დელეგატები განიხილავენ სავაჭრო ოპერაციებთან დაკავშირებულ საკითხებს, საბანკო კომიტეტის მუშაობის ეფექტიანობას და საფინანსო სექტორში არსებულ სხვა მნიშვნელოვან თემებს.
“პაშა ბანკი ბაქოში სათაო ოფისის მქონე ფინანსური ინსტიტუტია, რომელიც ოპერირებს აზერბაიჯანში, საქართველოსა და თურქეთში. პაშა ბანკი მსხვილ და საშუალო ზომის საწარმოებს სთავაზობს კორპორატიულ და საინვესტიციო საბანკო მომსახურებას. როგორც რეგიონალური ფინანსური ინსტიტუტი, ჩვენ სიამოვნებით დავესწრებით ამ შეხვედრას, რათა გავაზიაროთ ჩვენი გამოცდილება და კოლეგებთან ერთად განვიხილოთ სავაჭრო დაფინანსებასთან დაკავშირებული საკითხები.”- ოთარ ტაბუცაძე, პაშა ბანკის სავაჭრო დაფინანსების უფროსი ექსპერტი.

On October 15th -17th, 2018 in Radisson Blu Iveria Hotel The ICC Banking Commission will hold The Banking Commission Technical Meeting. The event has several sponsors and supporters with PASHA Bank being the platinum sponsor.
The program offers a series of discussions that will bring together international experts and up to 250 delegates around key topics impacting the trade finance industry. The plenary meeting will be an opportunity to discuss the progress of the Banking Commission over the past year as well as on-going industry developments.
“PASHA Bank is a Baku-based financial institution operating in Azerbaijan, Georgia and Turkey, providing corporate and investment banking services to large and medium-sized enterprises. As a regional financial institution we are pleased to join this conversation to discuss the major issues regarding trade finance operations and share our experience.” – said Otar Tabutsadze, Senior Trade Finance Expert of PASHA Bank.