პაშა ბანკი - ICC საბანკო კომიტეტის ტექნიკური შეხვედრის პლატინის სპონსორი
15-17 ოქტომბერს სასტუმრო რედისონ ბლუ ივერიაში საერთაშორისო სავაჭრო პალატის ორგანიზებით გაიმართა საბანკო კომიტეტის ტექნიკური შეხვედრა.  აღნიშნულ შეხვედრის სპონსორებსა და მხარდამჭერებს შორის იყო პაშა ბანკიც - ღონისძიების პლატინის სპონსორი.
შეხვედრის ფარგლებში საერთაშორისო ექსპერტებმა და მოწვეულმა დელეგატებმა განიხილეს სავაჭრო ოპერაციებთან დაკავშირებული საკითხები, საბანკო კომიტეტის მუშაობის ეფექტიანობა და საფინანსო სექტორში არსებული სხვა მნიშვნელოვანი თემები.
“ჩვენთვის დიდი პატივი იყო თბილისში, ევრაზიის ცენტრალურ ქალაქში საბანკო კომიტეტის ტექნიკური შეხვედრის მასპინძლობა. აღნიშნული ღონისძიების წარმატებას დიდწილად შეუწყო ხელი პაშა ბანკის და სხვა ადგილობრივი თუ საერთაშორისო სპონსორის და პარტნიორის მხარდაჭერამ.” - განაცხადა ფადი ასლიმ, საქართველოს საერთაშორისო პალატის თავმჯდომარემ.

On October 15th -17th, 2018 in Radisson Blu Iveria Hotel ICC hosted the Banking Commission Technical Meeting. The event had several sponsors and supporters with PASHA Bank being the platinum sponsor of it.
The program offered series of discussions that brought together international experts and up to 250 delegates around key topics impacting the trade finance industry.  Among the topics discussed at the plenary meetings were the progress of the Banking Commission over the past year as well as on-going industry developments.
"It was a privilege for our National Committee, ICC Georgia, to host the Banking Commission Technical Meeting in Tbilisi, the very center of Eurasia. This would not have been possible if not for the support of PASHA Bank and other local as well as international Sponsors and Partners." - Fady Asly, the Chairman of ICC Georgia.