პაშა ბანკმა სატელეკომუნიკაციო შეხვედრებს საქართველოში - TMG 2019-ს სპონსორობა გაუწია
10-11 აპრილს TMG 2019 - „სატელეკომუნიკაციო შეხვედრები საქართველოში“ გაიმართა. პაშა ბანკი უკვე მესამედ იყო ღონისძიების სპონსორი. ამით ბანკი მხარს უჭერს საქართველოში ბიზნეს გარემოს გაუმჯობესებასა და ეკონომიკის განვითარებას.
ღონისძიებაზე მიმოიხილეს კავშირგაბმულობის ბაზარზე არსებული სიახლეები. ამასთან, გაიმართა ორმხრივი შეხვედრები ადგილობრივ და საერთაშორისო კომპანიებს შორის. ეს კი ინფორმაციის გაცვლასა და ახალი საქმიანი ურთიერთობების დამყარებას უწყობს ხელს.
TMG 2019-ის მონაწილეთა შორის იყვნენ ისეთი მსხვილი კომპანიები, როგორიცაა: China Mobile (ჩინეთი), RETN Capital (გაერთიანებული სამეფო), NewTelco (გერმანია), DanTelco (დანია), IPVOIP s.r.o. (ჩეხეთი) და სხვები.
„სატელეკომუნიკაციო შეხვედრები საქართველოში“ 2010 წლიდან ტარდება. ღონისძიებას  საქართველოს, აზერბაიჯანის, თურქეთის და ევროპის საშუალო და მსხვილი სატელეკომუნიკაციო კომპანიებიდან რამდენიმე ათეული დელეგატი ესწრება.

On April 10-11, TMG 2019 - Telecom Meetings in Georgia was held. PASHA Bank has sponsored the event for the third time, which emphasizes its good will to support local business and economic development of the country.
TMG is a very important event for local, as well as international companies that operate in the telecommunication industry. There are several large companies that participated in the project this year, such as China Mobile (China), RETN Capital (United Kingdom), NewTelco (Germany), DanTelco (Denmark), IPVOIP s.r.o. (Czech Republic) and others.
Telecom Meetings in Georgia has been held since 2010. Dozens of delegates from Georgia, Azerbaijan, Turkey, Russia, and Europe attend TMG to network on bilateral meetings, exchange information and establish new formal relationships.