პაშა ბანკი კავკასიაში ყველაზე მასშტაბური HR ღონისძიების HR Reborn-ის პარტნიორია
1-2 მარტს კომპანია HR hub-ის ორგანიზებით, რომელიც 400-მდე კერძო და საჯარო სექტორის HR მენეჯერს აერთიანებს, თბილისის ტექნოპარკში კავკასიაში ყველაზე მასშტაბური ტრენინგი HR Reborn გაიმართება.  ღონისძიების პარტნიორები არიან: პაშა ბანკი, ჯეოსელი, იმედი L და საქართველოს ინოვაციების და ტექნოლოგიების სააგენტო.
ორდღიანი ტრენინგი განკუთვნილია HR მენეჯერებისთვის, მარკეტერებისთვის და ამ სფეროთი დაინტერესებული ნებისმიერი მსურველისთვის. ტრენინგის მთავარი თემაა თანამშრომლების მოზიდვა - შენარჩუნება სოციალური მედიის გამოყენებით და მინიმალური დანახარჯებით. აქ ასევე საუბარი იქნება თანამშრომლების მოტივაციისა და გუნდის შექმნის თანამედროვე მიდგომებზე. ტრენინგს ჩაატარებენ საერთაშორისო სპიკერი, ტრენერი და კონსულტანტი კრის პერკსი და Gamification-ის საერთაშორისო ფედერაციის ხელმძღვანელი პიტ ჯენკინსი. აღსანიშნავია, რომ კრის პერკსს ციფრული მარკეტინგის გამოყენების კუთხით უთანამშრომლია ისეთ ბრენდებთან, როგორებიცაა: Google, Nestle, L’Oréal, Pepsi, Carlsberg.
„პაშა ბანკი საქართველოში 2013 წლიდან კორპორატიულ და საინვესტიციო საბანკო მომსახურებას სთავაზობს მსხვილ და საშუალო ზომის საწარმოებს. დაარსების დღიდან ბანკი აქტიურად უჭერს მხარს პროფესიულ საგანმანათლებლო პროექტებს და HR Reborn-თან პარტნიორობაც ამ მიმართულების ნაწილია. ვფიქრობთ, აღნიშნული ტრენინგი დადებითად წაადგება დამსწრეებს და აქ მიღებულ ცოდნას აქტიურად გამოიყენებენ ყოველდღიურ საქმიანობაში.“ - განაცხადა ანანო ქორქიამ, პაშა ბანკის საზოგადოებასთან ურთიერთობის და მარკეტინგის დეპარტამენტის უფროსმა.
„მსგავსი ტიპის ღონისძიებები, როგორიც HR Reborn-ია მსოფლიოს არაერთ ქვეყანაში ტარდება. ეს ინოვაციური პროექტია, რომლის მიმართაც ინტერესი საკმაოდ მაღალია რეგიონში. ტრენინგს დაესწრებიან პროფესიონალები სხვა ქვეყნებიდანაც, რაც ქვეყნის იმიჯზე დადებითად აისახება. მოხარული ვართ, რომ პაშა ბანკმა პროექტის გაცნობისთანავე აქტიურად დაგვიჭირა მხარი.“ -  განაცხადა ანა ნავდარაშვილმა, HR Hub-ის დამფუძნებელმა.

On March 1-2 Technopark hosts the largest HR event in the region – HR Reborn. The event is organized by HR hub, which unites about 400 HR professionals from private and public sectors. PASHA Bank is a partner of the event together with Geocell, Imedi L and Georgia’s Innovation and Technology Agency.
A two-day event mostly attracts HR managers, marketers and other professionals interested in this field. The training will cover such topic as employee attraction and retention via social media at the lowest possible cost; new approaches to the employee motivation and teambuilding. The coaches of HR Reborn will be Chris Perks and Pete Jenkins. Chris Perks is an international speaker, trainer and consultant whose digital approaches are applied by such brands as Google, Nestle, L’Oréal, Pepsi, Carlsberg.
““PASHA Bank has been providing corporate and investment banking services to large and medium-sized enterprises in Georgia since 2013. From the very first day the Bank supports projects aimed at professional education and development. HR Reborn is of them and we hope that the attendees will benefit from the knowledge and experience received here in the most positive way,” - said Anano Korkia, Head of PR and Marketing Department at PASHA Bank.
“HR Reborn is an innovative project that is highly anticipated in the region. The training will be attended by HR managers and other professionals from neighboring countries. This of course reflects positively upon our country’s image. We highly appreciate PASHA Bank’s active support and involvement in the project from the earliest stage,” – said Ana Davarashvili, founder at HR Hub.