ბიზნეს კაფეს მეცამეტე შეხვედრა
2017 წლის 30 ნოემბერს სასტუმრო „რუმსში“ ბინზეს კაფეს წლის ბოლო, რიგით მეცამეტე შეხვედრა გაიმართა. შეხვედრაზე მოწვეულ სტუმრებს ესაუბრა ტექნოლოგიების ექსპერტი, ჯეოსელის ყოფილი გენერალური დირექტორი ბ-ნი ოსმან თურანი თემაზე  „ლიდერობა, რომელიც ქმნის წარმატებას“.
„ბიზნეს კაფეს წლის ბოლო შეხვედრა ტრადიციულად ძალიან საინტერესო და ინტერაქტიული გამოვიდა. პროექტი უკვე მესამე წელია დიდი წარმატებით და პოპულარობით სარგებლობს, რაც ჩვენ ორმაგად გვიხარია, რადგან პაშა ბანკი ბიზნეს კაფეს მხარდამჭერია პირველივე შეხვედრიდან. ვიმედოვნებთ, რომ პროექტი ასეთივე წარმატებით გაგრძელდება და კიდევ არაერთი საინტერესო სპიკერის პრეზენტაცია გველის წინ,“ - განაცხადა ანანო ქორქიამ, პაშა ბანკის საზოგადოებასთან ურთიერთობის და მარკეტინგის დეპარტამენტის უფროსმა.
-   ლადო გურგენიძე, საქართველოს ყოფილი პრემიერ-მინისტრი, ამჟამად „ლიბერთი ბანკის" სამეთვალყურეო საბჭოს აღმასრულებელი თავმჯდომარე  - “აზრები მენეჯმენტსა და ლიდერობაზე”
-   გიორგი ქანანაშვილი, ანტერპრენიორი  - „ფინანსურ ტექნოლოგიებსა და გამოწვევებზე“
-   ლევან ბახია, „სარკე სტუდიოს“ დამფუძნებელი - „სარკეში“ არეკლილი რეალობა - მარკეტინგული, მენეჯერული და ფილოსოფიური გამოღვიძება“
-   ალექს ჩიქოვანი, სააგენტო „LIVE“-ის დამფუძნებელი - “პირველიდან დღემდე - ქართული ღვინის კომერციული ისტორია“.

Business Café meets up for the 13th time
On November 27th, 2017 the current year’s last and Business Café’s 13th meeting overall took place in Rooms hotel. The meeting was hosted by Mr. Osman Turan, a technology expert and former General Manager of Geocell. He spoke about leadership that drives to success.
„The year’s last meeting of Business Café turned out to be very interesting and interactive just like all the others. To witnessing success and raising popularity of this project delights us greatly, as PASHA Bank is the partner of Business Cafe from day one. We look forward to continue this tradition in the years to come,“ - said Anano Korkia, Head of PR and Marketing Department at PASHA Bank.
-    Andro Dgebuadze, business advisor - ”Management 3.0 or MBA books in mirror”
-    George Kananashvili, entrepreneur - “Financial technologies and challenges”
-    Levan Bakhia, the founder of “Sarke Studio” - “Reality reflected by „SARKE“ - marketing, managerial and philosophical awakening”
- Alex Chikovani, the founder of agency “LIVE” - “Commercial history of Georgian wine – from its inception up today”.